zamknij
Artur Kurasiński za kulisami tworzenia gier komputerowych

Artur Kurasiński za kulisami tworzenia gier komputerowych

Paweł NiewęgłowskiPaweł Niewęgłowski

artur kurasiński

Są w Polsce ludzie, których w danej branży nikomu przedstawiać nie trzeba. Jeśli chodzi o branżę nowych technologii i startupy tym człowiekiem jest Artur Kurasiński. Bloger, youtuber, organizuje eventy, rysuje komiksy, testuje nowinki technologiczne, współtworzy kultową Aulę Polską i startup Muse. Sam określa siebie jako “Osobę, która wie jak poukładać klocki”. Naprawdę trzeba być wielkim ignorantem aby nie go nie zauważać i lekceważyć. Po wielu publikacjach na kanele YouTube “startupTVpl” Artur ruszył ze swoim kanałem i brandowaniem treści swoim imieniem i nazwiskiem.

Czemu o tym wspomninam? Pod koniec sierpnia bieżącego roku na owym kanale pojawiła się seria wywiadów z twórcą studia Mocap.pl, w którym są nagrywane postaci do topowych gier komputerowych takich jak “Wiedźmin”, “Zaginięcie Ethana Cartera” czy “Shadow Warrior”. To cenne materiały dla polskiego GameDevu uświadamiające jak powstają wyjątkowe tytuły. Znajdzie w nich odpowiedzi na wiele pytań, które zadają sobie twórcy gier na całym świecie. Na mnie materiał zrobił ogromne wrażenie i poszerzył moje spojrzenie na animacje postaci.

Absolutnie nie zamierzam Wam streszczać video. Obejrzyjcie sami.

 

Źródło grafiki: Artur Kursiński – YouTube

Paweł Niewęgłowski

Paweł Niewęgłowski

Paweł Niewęgłowski to współwlaściciel firmy programistycznej DevUp. Współtwórca Zulu Glasses - okularów do wirtualnej rzeczywistości. Lider elitarnego klubu komputerowego Regionalnej Lubelskiej Grupy Microsoft. Organizator główny konferencji Microsoft Expert Summit 2014, Microsoft Innovation Summit 2013, EXPERT SUMMIT 2015 - All about Microsoft technologies. Prelegent Microsoft na eventy IT Academic Day. Organizator Lubelskich Dni Informatyki 2012 i 2013. Zaangażowany w miedzynarodową scenę hackathonów i założyciel 4 cyklikcznych hackathonów na terenie Polski takich jak: LUBOCDE, WAWCODE, DevPizza, Teslathon. Prowadzi wykłady i szkolenia z marketingu dla branży nowych technologii i startup'ów. Aktywista platformy mobilnej Windows Phone.
wardega spider dog

Ukazała się druga część “Psa-pająka” od Wardegi, czy powtórzy sukces 100 mln wyświetleń na YouTube?

BandsBattleWyrozniajacy

Materialowa Muzyka i warszawska Dolina Krzemowa 
po godzinach

  • Adrian Perdjon

    Dzieki! Pozdrawiamy :) mocap.pl

Przeczytaj poprzedni wpis:
wardega spider dog
Ukazała się druga część “Psa-pająka” od Wardegi, czy powtórzy sukces 100 mln wyświetleń na YouTube?

Wczoraj około 22:00 otrzymałem notyfikację z serwisu YouTube informującą, iż na jednym z kanałów które subskrybuję pojawił się nowy film....

Zamknij