zamknij
Gdzie obejrzysz dziejszą premierę nowych iPhone’ów?

Gdzie obejrzysz dziejszą premierę nowych iPhone’ów?

Paweł NiewęgłowskiPaweł Niewęgłowski

Wrzesień 9, 2015appleiphone
screen-shot-2015-08-27-at-12-17-43-pm

Już o 19:00 rozpocznie się długo wyczekiwana przez cały świat premiera nowych iPhone’ów. Najprawdopodobniej zobaczymy dziś iPhone 6S oraz iPhone 6S Plus czyli odświeżone zeszłoroczne modelne z nowymi świetnymi funkcjami.

Na żywo transmisję możecie bezpłatnie obejrzeć pod tym linkiem: http://www.apple.com/apple-events/september-2015/

Uwaga! Po raz pierwszy legalnie wydarzenie będę mogli obejrzeć użytkownicy Windows. Transmisja dostępna jest jedynie przez przeglądarkę Microsoft Edge obecną jedynie na systemie Windows 10. Oczywiście dostęp do mnie mają wszyscy użytkownicy iUrządzeń.

Paweł Niewęgłowski

Paweł Niewęgłowski

Paweł Niewęgłowski to współwlaściciel firmy programistycznej DevUp. Współtwórca Zulu Glasses - okularów do wirtualnej rzeczywistości. Lider elitarnego klubu komputerowego Regionalnej Lubelskiej Grupy Microsoft. Organizator główny konferencji Microsoft Expert Summit 2014, Microsoft Innovation Summit 2013, EXPERT SUMMIT 2015 - All about Microsoft technologies. Prelegent Microsoft na eventy IT Academic Day. Organizator Lubelskich Dni Informatyki 2012 i 2013. Zaangażowany w miedzynarodową scenę hackathonów i założyciel 4 cyklikcznych hackathonów na terenie Polski takich jak: LUBOCDE, WAWCODE, DevPizza, Teslathon. Prowadzi wykłady i szkolenia z marketingu dla branży nowych technologii i startup'ów. Aktywista platformy mobilnej Windows Phone.
outlook

Jak wygląda iPhone według Microsoftu?

CPnrIjHWEAERhoR

HTC zgłupiało, chce być prawie jak iPhone

Przeczytaj poprzedni wpis:
outlook
Jak wygląda iPhone według Microsoftu?

Już za kilka godzin swoją premierę będą miały nowe iPhone'y. To najbardziej pożądany i najlepiej sprzedający się telefon na świecie....

Zamknij