zamknij
Globalny start-up – co robić jeśli przybywa użytkowników?

Globalny start-up – co robić jeśli przybywa użytkowników?

Dominika ZaleskaDominika Zaleska

GoogleCampus-wyróżniający

Zakładając własny start-up często myślimy bardziej o stworzeniu samego produktu, zdobyciu pierwszych użytkowników, pierwszej, niekoniecznie udanej promocji, zarobieniu pierwszych pieniędzy. Przychodzi jednak taki moment, kiedy nasze grono użytkowników wychodzi znacząco poza obszar znajomych ze studiów, przyjaciół z podwórka i rodziny, serwery garażowe nie wytrzymują przeciążeń związanych z liczbą użytkowników, a nam marzy się kolejny rynek. Co wtedy?

Źródło: Google
Źródło: Google

Wtedy z pomocą przychodzą inkubatory przedsiębiorczości, społeczności i firmy wspierające start-upy. Pomoc taką będzie oferował także Google Campus powstający w Warszawie już w listopadzie 2015.

Campus Warsaw Logo, Źródło: Google
Campus Warsaw Logo, Źródło: Google

W czasie 5 dni w postaci wydarzeń i warsztatów start-upy z regionu Europy Środkowo-Wschodniej poznają odpowiednie narzędzia do skalowania i umiędzynarodowienia swoich produktów, a także nauczą się, jak i kiedy zdecydować się ten krok. Wszystko pod okiem doświadczonych mentorów i ekspertów branżowych.

O czym mowa? O Central & Eastern European Campus Exchange, pierwszym takim wydarzeniu w Europie Środkowo-Wschodniej. Wcześniej udział Campus Exchange wiązał się z wyjazdem do Londynu. Już niedługo nowo powstające firmy będą miały możliwość przybycia w tym celu do Warszawy. Wydarzenie odbędzie się w Google Campus Warsaw w dniach 7-11 grudnia 2015, zapisy otwarte są tylko do 2 listopada 2015 na stronie:
https://www.surveymonkey.com/r/CEEexchange.

Niech pomyślę, który start-up warto zapisać? Niemcy, USA, Chiny? Brazylia?
A Wy już wiecie co i gdzie chcecie skalować? 😉

gornaBELKA

Liczy się autentyczność, czyli LUBCODE – “Koduj dla Lublina”

noc1

Uchodźcy. Moje przeżycia

Przeczytaj poprzedni wpis:
gornaBELKA
Liczy się autentyczność, czyli LUBCODE – “Koduj dla Lublina”

Najważniejsze dla nas są rzeczy, które robimy z potrzeby serca i z którymi mamy emocjonalną więź. Czasami nie zastanawiamy się...

Zamknij