zamknij
Google Campus Warsaw

Google Campus Warsaw

Dominika ZaleskaDominika Zaleska

GoogleCampus-wyróżniający

Zapach świeżej kawy, bezpłatne wifi, mnóstwo ciekawych ludzi i wydarzeń. Wszystko to czeka członków społeczności Google Campus. Warszawa z niecierpliwością czeka na otwarcie pierwszego w tej części świata Google Campusu.

Screen Shot 2015-09-29 at 23.23.05Campus to miejsce dla startupów, inwestorów, freelancerów, developerów, mentorów, event hostów i nie tylko. Słowem – każdy znajdzie tu coś dla siebie. To miejsce z założenia stworzone do spotykania nowych osób, nawiązywania inspirujących znajomości i pracy nad nieziemskimi wręcz pomysłami. Jest to przede wszystkim przestrzeń coworkingowa dla startupów, centrum eventowe lokalnych społeczności i wspólna kawiarnia, do której dostać się można dzięki członkostwu społeczności Google Campus.

Członkostwo w Campusie jest bezpłatne i można je otrzymać wypełniając formularz na stronie Campusu. Członkowie społeczności będą mogli cieszyć się przebywaniem w Campusowej kawiarni, bezpłatnym wifi i eventami, a także zaraźliwą energią przebywających w niej przedsiębiorców. Pracę nad projektami umili pyszna kawa i zdrowe jedzenie oferowane przez kawiarnię.

Screen Shot 2015-09-29 at 23.24.11

Campus powstaje w zabytkowym Praskim Centrum Koneser na terenie byłej fabryki wódek i jest piątym po Londynie, Madrycie, Seulu i Tel Avivie Campusem na świecie. 

Kawiarnia i przestrzeń eventowa znajdą się na parterze. Resztę zajmie 3-poziomowa przestrzeń coworkingowa dla startupów, sale zajęciowe i biuro Google.
Ja już jestem członkiem Google Campusu, a Wy kiedy dołączacie?
Campus-logo
Więcej informacji na temat Google Campus Warsaw już wkrótce.

Źródło grafik: https://www.campus.co/warsaw/en .

 

Bez nazwy 6

Microsoft czarnym koniem konferencji Apple, kto kogo kopiuje?

band2

Microsoft nie idzie za modą, czyli Band 2 już niebawem

Przeczytaj poprzedni wpis:
Bez nazwy 6
Microsoft czarnym koniem konferencji Apple, kto kogo kopiuje?

Jak co roku we wrześniu odbyła się najważniejsza konferencja Apple, na której są prezentowane najnowsze iPhony. Dokładnie 9 września 2015...

Zamknij