zamknij
Lublin Startup Festival, czyli wszystko co musisz wiedzieć o startup’ach
Październik 19, 2015

Lublin Startup Festival, czyli wszystko co musisz wiedzieć o startup’ach

Paweł NiewęgłowskiPaweł Niewęgłowski

Lublin Startup Festival odbędzie 22 oraz 23 października. Będzie to jedyna konferencja w Polsce powered by Imagine Cup przy współorganizacji z Urzędem Marszałkowskim oraz Marszałkiem Województwa Lubelskiego.

Na pierwszy dzień Lublin Startup Festival będzie się składać cykl kilkunastu warsztatów. W ich trakcie każdy uczestnik będzie miał szanse poszerzyć swoją wiedzę w obszarach informatycznych i biznesowych. Poruszone zostaną tam tematy m.in technologii komputerowych i kariery w branży IT. Zespoły, które realizują innowacyjne projekty będą mogły zaś wziąć udział w Imagine Cup czyli bloku trzech warsztatów po których oraz prezentacji swoich pomysłów jury składającym się z m.in. z inwestorów, aniołów biznesu i firm branży IT.

Drugi dzień Lublin Startup Festival to konferencja Business Launch, w trakcie której odbędą się cztery prelekcje prowadzone przez osoby którym udało się odnieść sukces biznesowy na poziomie Polski oraz Świata. Kolejnym punktem programu drugiego dnia jest konkurs sześciu prezentacji, gdzie trzy najlepsze drużyny pierwszego dnia imprezy oraz trzy najlepsze drużyny z Lubelszczyzny będą prezentowały się przed jednymi z najbogatszych ludzi z kraju. Najlepsze projekty czeka szansa inwestycji.

Lublin Startup Festival to wydarzenie całkowicie darmowe, które promuje aktywności województwa Lubelskiego. Skierowano je nie tylko do studentów, ale również startupów, młodych przedsiębiorców oraz firm z wieloletnim doświadczeniem – dla wszystkich, którzy chcieliby nawiązać nowe relacje, pozyskać potencjalnych pracowników lub klientów.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez stronę: startupfestival.pl

Paweł Niewęgłowski

Paweł Niewęgłowski

Paweł Niewęgłowski to współwlaściciel firmy programistycznej DevUp. Współtwórca Zulu Glasses - okularów do wirtualnej rzeczywistości. Lider elitarnego klubu komputerowego Regionalnej Lubelskiej Grupy Microsoft. Organizator główny konferencji Microsoft Expert Summit 2014, Microsoft Innovation Summit 2013, EXPERT SUMMIT 2015 - All about Microsoft technologies. Prelegent Microsoft na eventy IT Academic Day. Organizator Lubelskich Dni Informatyki 2012 i 2013. Zaangażowany w miedzynarodową scenę hackathonów i założyciel 4 cyklikcznych hackathonów na terenie Polski takich jak: LUBOCDE, WAWCODE, DevPizza, Teslathon. Prowadzi wykłady i szkolenia z marketingu dla branży nowych technologii i startup'ów. Aktywista platformy mobilnej Windows Phone.
Polymer-wyrozniający

Polymer narzędziem do rozszerzania DOMu

korora 22 selina

Linux Korora – pierwsze wrażenia

Przeczytaj poprzedni wpis:
Polymer-wyrozniający
Polymer narzędziem do rozszerzania DOMu

  W poprzednim artykule opowiedzieliśmy sobie ogólnie na temat Google Polymer Project, czym jest, jakie elementy posiada oraz w jakich...

Zamknij