zamknij
Nowe gry komputerowe w sklepach Biedronka! Sprawdź dostępne tytuły!

Nowe gry komputerowe w sklepach Biedronka! Sprawdź dostępne tytuły!

Paweł NiewęgłowskiPaweł Niewęgłowski

market

Od 9 listopada 2015 we wszystkich sklepach sieci Biedronka pojawi się promocja z zupełnie nowym katalogiem dostępnych gier komputerowych. To już 5 raz  w tym roku kiedy jeden z największych dyskontów spożywczych w kraju, robiący gigantyczne obroty decyzuje się na prowadzenie promocji związanej z grami.

Gry dostępnę będą w dwóch kategoriach cenowych: na PC po 19,99 zł i na PC i konsole po 39,99 zł. Graczom, którzy chcieliby powiększyć swoją bibliotekę gier radzimy się spieszyć, gdy ilość pozycji przypadająca na dany sklep jest ścisle limitowana.

Według mnie, promocje Biodronki związane z grami są świetnym posunięciem marketingowym pozwalającym dotrzeć sieciówce do specyficznej grupy odbiorów. Patrząc na rozwój branży gamingowej i masową popularyzację e-sportu poczynania dyskontu nikogo dziwić nie powinny.

Gry po 19,90 zł

Train Simulator 2015
Assassin’s Creed
Mechanik Maszyn Rolniczych 2015
Symulator Policji

 

Gry po 39,90 zł
Lords Of The Fallen
This War Of Mine
Endless Legend
Goat Simulator + Goatz
I Am Bread (Symulator Kromki Chleba)
Your Shape Fitness Evolved (X360)
Symulator Straży Pożarnej
Dead Synchronicity: Tomorrow Comes Today
World Of Magic
Symulator Kompanii Górniczej
MotionSports (X360)

Paweł Niewęgłowski

Paweł Niewęgłowski

Paweł Niewęgłowski to współwlaściciel firmy programistycznej DevUp. Współtwórca Zulu Glasses - okularów do wirtualnej rzeczywistości. Lider elitarnego klubu komputerowego Regionalnej Lubelskiej Grupy Microsoft. Organizator główny konferencji Microsoft Expert Summit 2014, Microsoft Innovation Summit 2013, EXPERT SUMMIT 2015 - All about Microsoft technologies. Prelegent Microsoft na eventy IT Academic Day. Organizator Lubelskich Dni Informatyki 2012 i 2013. Zaangażowany w miedzynarodową scenę hackathonów i założyciel 4 cyklikcznych hackathonów na terenie Polski takich jak: LUBOCDE, WAWCODE, DevPizza, Teslathon. Prowadzi wykłady i szkolenia z marketingu dla branży nowych technologii i startup'ów. Aktywista platformy mobilnej Windows Phone.
BandsBattleWyrozniajacy

Materialowa Muzyka i warszawska Dolina Krzemowa 
po godzinach

slide_2-02c019111111111111111111111111111

W Lublinie nie ma startupów z globalnym sukcesem, ale będą

Przeczytaj poprzedni wpis:
BandsBattleWyrozniajacy
Materialowa Muzyka i warszawska Dolina Krzemowa 
po godzinach

Zimno, październikowa słota, opuszczona przestrzeń gdzieś na Nowej Pradze. Na pewno opuszczona? W zasięgu wzroku widnieją tylko murale tworzone z...

Zamknij