zamknij
Sonorous III i Sonorous II od Final Audio Design

Sonorous III i Sonorous II od Final Audio Design

Karol

Luty 18, 2016
SO-II_main-small-1024x683

Niewiele na rynku jest aż tak japońskich marek, jak Final Audio Design. Dlatego też warto wiedzieć, co nowego przygotowują oni na rynek europejski, a w ciągu roku możemy spodziewać się wielu nowości. Mamy luty i pierwszą premierę: słuchawki Sonorous III i Sonorous II.

image001

Są to słuchawki nauszne z wyższej półki cenowej (choć obecnie ich dokładna cena nie jest jeszcze znana), wzorowane na flagowym modelu Sonorous X. Ponieważ są to słuchawki wzorowane na najwyższym modelu, nie mogło zabraknąć systemu BAM i nauszników odlanych z materiału zawierającego 30% szkła. Zabieg ten ma na celu zminimalizowane efektu rezonansu, dzięki czemu odtwarzany dźwięk zyskuje na czystości i przejrzystości.

SO-III_main-1024x683

W samej konstrukcji niewiele (na szczęście) się zmieniło. Użyte mają zostać podobne materiały z niewielkimi różnicami. Nie zabraknie wygodnych nauszników, które zadbają o odpowiednie ciśnienie i docisk słuchawek do uszu, wygodnego pałąka i długiego przewodu w zestawie. Słuchawki cechować mają się impedancją na poziomie 16 Ω, czułością wynoszącą 105 dB/mW i wagą wynoszącą około 410 gram.

Jak tylko uzyskamy więcej informacji, poinformujemy was o tym.

 

wordwarszlead

WordPress podbija Lublin – jak wyglądały pierwsze warsztaty WordUp?

IMG_9967

Lublin nareszcie na globalnej mapie społeczności Google

Przeczytaj poprzedni wpis:
wordwarszlead
WordPress podbija Lublin – jak wyglądały pierwsze warsztaty WordUp?

Niemal przed rokiem przygotowałem relację z wydarzenia, które było następstwem rosnącej popularności społeczności skupionej wokół WordPressa - platformy napędzającej miliony...

Zamknij