zamknij
Wszystko o Nexus 6P od Huawei w jednym miejscu, czy będzie hit?

Wszystko o Nexus 6P od Huawei w jednym miejscu, czy będzie hit?

Paweł NiewęgłowskiPaweł Niewęgłowski

nexys6p

Już jutro odbędzie się długo zapowiadana konferencja Google, a na której zostaną zaprezentowane nowe telefony z linii Nexus. Czy są w stanie czym kolwiek zaskoczyć? 

1

Wczoraj wyciekły najprawdopodobniej slajdy z oficjalnej prezentacji Huawei Nexus 6P, chyba, że ktoś zrobił światu technologii wybitnie świetny żart preparując grafiki. Po raz pierwszy Google powieżyło Nexusa chińskiej firmie. Wielu ta informacja zadziwiła, jednak po odkryciu kart nowy Nexus zapowiada się na świetnie urządzenie.  Wszelkie parametry urządzenia zostały rozpisane na powyższej grafice i prezentują się imponująco.

2

Google wypuszacza kolejne super flagowce, które kolejny raz będą stanowiły standardy dla innych producentów. Jedyna nie wiadomą pozostaje cena. Nexusy jeszcze 2 lata temu kojarzyły się ze znakomitą ceną ale rok temu przy wypuszczeniu Motoroli Nexus 6 ta reguła została zaburzona. Pozostaje nam czekać do jutra i wierzyć, że będą dostępne w Polsce.

Paweł Niewęgłowski

Paweł Niewęgłowski

Paweł Niewęgłowski to współwlaściciel firmy programistycznej DevUp. Współtwórca Zulu Glasses - okularów do wirtualnej rzeczywistości. Lider elitarnego klubu komputerowego Regionalnej Lubelskiej Grupy Microsoft. Organizator główny konferencji Microsoft Expert Summit 2014, Microsoft Innovation Summit 2013, EXPERT SUMMIT 2015 - All about Microsoft technologies. Prelegent Microsoft na eventy IT Academic Day. Organizator Lubelskich Dni Informatyki 2012 i 2013. Zaangażowany w miedzynarodową scenę hackathonów i założyciel 4 cyklikcznych hackathonów na terenie Polski takich jak: LUBOCDE, WAWCODE, DevPizza, Teslathon. Prowadzi wykłady i szkolenia z marketingu dla branży nowych technologii i startup'ów. Aktywista platformy mobilnej Windows Phone.
microsoft VR

Microsoft VR Kit, czyli kartonowe okulary do wirtualnej rzeczywistości

fb

Facebook nie działa? Czy to w ogóle możliwe?

Przeczytaj poprzedni wpis:
microsoft VR
Microsoft VR Kit, czyli kartonowe okulary do wirtualnej rzeczywistości

Do niedawna trudno było znaleźć jakiekolwiek aplikacji VR dostępne w sklepie Windows Phone Store. Trudno jest to zrozumieć gdyż większość...

Zamknij